Plastifikačné jednotky pre vstrekovacie stroje

Plastifikačné jednotky, ktoré sú kompatibilné so všetkými modelmi európskych a ázijských vstrekovacích strojov, sa vyrábajú podľa technickej dokumentácie výrobcov, čím sa zabezpečuje úplná zameniteľnosť dielov. Okrem toho ponúkame riešenia na mieru podľa špecifických požiadaviek našich zákazníkov. Vďaka širokému portfóliu dostupných spracovateľských technológií, materiálov a geometrií skrutiek sme schopní poskytovať vysokokvalitné výrobky.

Hlavné výhody

Štandardné riešenie

Plastifikačné jednotky sú plne v súlade s technickou dokumentáciou a odporúčanými materiálmi výrobcu stroja. 100 % zameniteľnosť dielov.
 

Riešenia na mieru

Plastifikačné jednotky vyrobené podľa špecifikácií zákazníka. Voľná konfigurovateľnosť výrobnej technológie, materiálov a geometrie skrutiek.
 

Technické poradenstvo

Na základe skúseností našich zamestnancov a znalostí technických oddelení našich dodávateľov.Na základe skúseností našich zamestnancov a znalostí technických oddelení našich dodávateľov.

Dostupné technológie

NITRIDOVANIE

Dusíkové povlakování oceli (povrchové kalení).

PTA - PLAZMOVÝ OBLOÚK

Aplikace kovové slitiny na vršek šroubu pro zvýšení odolnosti proti opotřebení.

TVRDENIE

Zvýšená otěruvzdornost a odolnost proti korozi tepelným zpracováním šneku – úplné vytvrzení.

HVOF

Nástřik nadzvukovým plamenem - použití prášku pro zvýšení odolnosti proti otěru a korozi po celé pracovní délce šneku.

CHROMOVANIE

Nanesení vrstvy chrómu na povrch šneku pro zlepšení odolnosti proti korozi a snížení otěru.

PVD - VÁKUOVÉ DEPOZÍCIE

Proces vakuového potahování kovovými částicemi z plynného skupenství, které lze nanést jako povlak na pracovní zónu šneku nebo špičky šneku. Tato technologie se používá ke snížení povrchového tření a zvýšení odolnosti proti korozi.

NITRIDOVANÉ VÁLCE

Toto je základní verze, navržená pro práci s nízko abrazivními a korozivními materiály. Proces nitridace zahrnuje nasycení povrchu oceli dusíkem, aby se zvýšila její odolnost proti opotřebení.

BIMETALICKÉ VÁLCE

Volba bimetalové vrstvy závisí na vlastnostech zpracovávaných plastů a na požadovaném stupni odolnosti proti otěru a korozi.

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás, prosím, kontaktovať