Úžitkové komponenty

Všetky prvky našich výrobných pracovísk prispôsobujeme očakávaniam zákazníkov. Vzhľadom na širokú škálu priemyselných odvetví sa individuálne požiadavky týkajúce sa výberu strojov a periférnych zariadení prispôsobujú každému z nich. 

  • Vybavenie domácnosti

  • Dom a záhrada

  • Stavebníctvo

  • Iné

01

Vybavenie domácnosti

Komponenty pre domácnosť môžu byť veľmi rôznorodé z hľadiska dizajnu alebo veľkosti. Často si vyžadujú množstvo premenných, ktoré ovplyvňujú dokonalosť z hľadiska dizajnu a estetických požiadaviek. Jednou z najbežnejších položiek môže byť nádoba chladničky. Parametre vhodné na výrobu takejto súčiastky sa najlepšie nastavujú na stroji Jupiter. Veľký priehľadný plastový diel so strednou hrúbkou steny a vysokou estetickou kvalitou si vyžaduje stroj so značnou uzamykacou silou a dostatočným priestorom medzi stĺpikmi. Preto je najlepšou voľbou dvojplatňový stroj JUPITER.

02

Dom a záhrada

V každodennom živote sa stretávame s mnohými komponentmi vyrobenými z polymérov. V našich domácnostiach a záhradách používame rôzne plastové predmety. Záhradný kvetináč je dobrým príkladom bežne používaného prvku. Medzi požiadavky na takýto výlisok patrí, samozrejme, jeho vzhľad, ale aj odolnosť voči poveternostným vplyvom, ktoré sa menia s ročnými obdobiami. Takýto výlisok - so strednými rozmermi a vstrekovacou dávkou - možno vyrobiť na stroji MARS.

03

Stavebníctvo

Stavebníctvo je obzvlášť náročné na výrobu výliskov, ktoré musia počas svojej životnosti odolávať rôznym zaťaženiam. Dobre navrhnuté konštrukcie umožňujú výrobu výliskov, ktoré spĺňajú stavebné normy určujúce vzhľad dielu. Najdôležitejší je však výber správneho materiálu. Na výrobu T-kusu, ktorý sa používa vo vodovodných systémoch a je vyrobený z PVC, používame stroj MARS so špeciálnou plastifikačnou jednotkou.

04

Ďalšie praktické využitie

Bezpečnosť je prioritou pre každého, či už v každodennom živote alebo v konkrétnej profesii. Jednou z vecí, ktoré možno označiť za nevyhnutné na staveniskách, je určite ochranná prilba. Tieto predmety musia spĺňať najvyššie bezpečnostné normy, ktoré sú potvrdené príslušnými certifikátmi. To umožňuje ich používanie v oblastiach, kde existuje riziko spojené s nebezpečnou prácou. Tieto typy prilieb sa môžu vyrábať na strojoch Mars, ktoré sú vybavené plastifikačnými systémami určenými na spracovanie technických plastov.

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás, prosím, kontaktovať