Presné diely

Všetky prvky našich výrobných pracovísk prispôsobujeme očakávaniam zákazníkov. Vzhľadom na širokú škálu priemyselných odvetví sa individuálne požiadavky týkajúce sa výberu strojov a periférnych zariadení prispôsobujú každému z nich. 

  • Optika

  • Balenie

  • Medicína

  • Iné

01

Optika

V oblasti transparentných komponentov, ako sú šošovky fotoaparátov, prvky na zväčšenie obrazu a prvky rozptyľujúce svetlo, sa tieto komponenty vyrábajú z plastov, ktoré si vyžadujú vysokú technickú presnosť.

02

Obalovina

Plastové obaly, ktoré sa denne používajú na skladovanie alebo likvidáciu rôznych výrobkov, sa vyrábajú z rôznych druhov plastov pomocou špeciálne navrhnutých strojov. Hlavným cieľom je vyrábať tieto diely čo najrýchlejšie, pričom sa zohľadňujú špecifické požiadavky výrobnej linky.

03

Zdravotníctvo

Sterilita a presnosť sú základnými piliermi výroby v zdravotníckom priemysle, kde sa laboratórne, diagnostické a lekárske komponenty vyrábajú v čistých priestoroch.  Príkladom je disk s desiatkami ampuliek na vzorky genetického materiálu. 

04

Ďalšie použitie vyžadujúce presnosť

Flexibilita a prispôsobenie presnej výroby sú rozsiahle a používanie vstrekovacích strojov pre konkrétne projekty umožňuje optimalizovať výrobný proces. 

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás, prosím, kontaktovať