Servohydraulické vstrekovacie stroje

Sme výhradným distribútorom vstrekovacích strojov Haitian a Zhafir, ktoré vyrába svetový líder v oblasti strojov na spracovanie plastov - spoločnosť Haitian Group. Našim zákazníkom ponúkame moderné, presné elektrické stroje s minimálnymi nákladmi a nárokmi na údržbu, ako aj ekonomické a energeticky úsporné stroje vybavené servohydraulickým pohonom.

RAD HAITIAN MARS V


Vstrekovacie stroje Haitian Mars sú na trhu už viac ako 10 rokov a získali vedúce postavenie v technológii hydraulického vstrekovania. Vstrekovací lis Mars V je najpredávanejším radom vstrekovacích strojov na svete.

V piatej generácii strojov Mars inovatívne servomotory v kombinácii s vylepšenou konštrukciou prinášajú výrazne vyšší presný výkon pri optimalizácii spotreby energie.   

RAD HAITIAN JUPITER V


Haitian Jupiter V je rad dvojdoskových hydraulických vstrekovacích lisov so servomotorom. Ponúka sa vo veľkostiach od 4 500 kN do 88 000 kN uzatváracej sily. Kompaktná konštrukcia stroja zabezpečuje optimálne využitie priestoru vo výrobných halách.

Vstrekovacie stroje JUPITER V umožňujú pracovať s formami značných rozmerov, pričom ponúkajú veľký priestor medzi doskami s možnosťou jeho ďalšieho zväčšenia. Široká škála veľkostí vstrekovacích jednotiek umožňuje prispôsobiť stroje presne vašim výrobným potrebám. 

     

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás, prosím, kontaktovať