Elektrické a hybridné vstrekovacie stroje

Sme výhradným distribútorom vstrekovacích strojov Haitian a Zhafir, ktoré vyrába svetový líder v oblasti strojov na spracovanie plastov - spoločnosť Haitian Group. Našim zákazníkom ponúkame moderné, presné elektrické stroje s minimálnymi nákladmi a nárokmi na údržbu, ako aj ekonomické a energeticky úsporné stroje vybavené hybridnými a elektrickými pohonmi.

RAD ZHAFIR ZERES V 

Séria Zhafir Zeres V s uzatváracími silami od 400 kN do 13 800 kN sú mimoriadne flexibilné stroje založené na technológii elektrického pohonu s integrovaným hydraulickým systémom aj pre formy vyžadujúce hydraulické ovládanie jadra. Rad ZERES rozširuje portfólio vstrekovacích strojov Zhafir a ponúka nové a diferencované možnosti, pričom spracovateľom plastov poskytuje optimálne riešenie pre ich individuálne požiadavky.

RAD ZHAFIR VENUS V


Zhafir Venus V je rad plne elektrických, kĺbových vstrekovacích strojov s uzatváracími silami od 400 kN do 13 800 kN, ktoré sú určené pre najnáročnejšie aplikácie. Použitie vysoko výkonných servopohonov zabezpečuje veľmi presné pohyby stroja, stabilný proces vstrekovania a krátke časy cyklu. Tieto vstrekovacie stroje, ktoré sú už v štandardnom vybavení, umožňujú paralelné pohyby. 

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás, prosím, kontaktovať