Komponenty bežného použitia

Všetky prvky našich výrobných pracovísk prispôsobujeme očakávaniam zákazníkov. Vzhľadom na širokú škálu priemyselných odvetví sa individuálne požiadavky týkajúce sa výberu strojov a periférnych zariadení prispôsobujú každému z nich. 

01

Doprava a logistika

Výber správneho stroja pre danú výrobnú aplikáciu je samozrejme najdôležitejším faktorom pri plánovaní výroby. Bez ohľadu na to, či potrebujete vyrábať diely rôznych rozmerov alebo s rôznymi vstrekovacími hmotnosťami, musíte si vybrať správny stroj s ohľadom na uzamykaciu silu a maximálnu kapacitu vstrekovacej jednotky. Jedným z najobľúbenejších logistických položiek, veľkoobjemových kontajnerov, je 1100-litrový zásobník. Tento typ dielu sa vyrába na stroji Jupiter.

02

Hračky

Jedným z najobľúbenejších výrobkov z plastu sú hračky. Diely stavebníc, či už väčšie alebo menšie z hľadiska hmotnosti vstrekovania a samozrejme množstva na jeden výrobný cyklus, sa vyrábajú na stroji Zeres. Malé zmrštenie po čase výroby umožňuje istotu zachovania navrhnutých rozmerov.

03

Jiné obecné využití

Niektoré časti sú bez iných prvkov nepoužiteľné. Napríklad fľaše na nápoje by boli nepoužiteľné bez správnych zátok alebo uzáverov. Príkladom takejto línie môže byť uzáver s opätovným odskrutkovaním a flipovým uzáverom. Materiálom používaným na túto výrobu je samozrejme PE, ktorý je ideálny na tento typ výroby v oblasti balenia potravín.

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás, prosím, kontaktovať