Plastifikační jednotky

Nabídka zahrnuje technické poradenství, výrobu a montáž plastifikačních jednotek.

Plastifikačné jednotky pre vstrekovacie stroje

Dodávame plastifikačné jednotky pre európske a ázijské vstrekovacie stroje. Plastifikačné jednotky sú vyrábané v súlade s normami výrobcov, pokiaľ ide o rozmery, materiály a technológiu výroby. Tento prístup umožňuje úplnú zameniteľnosť náhradných dielov. Na požiadanie poskytujeme výrobky na mieru s cieľom maximalizovať efektivitu výroby.

Plastifikačné jednotky pre extrudéry

Plastifikačné jednotky sa vyrábajú pre jedno- a dvojšnekové extrúdery všetkých výrobcov. Naše riešenia sú založené na štandardných riešeniach a geometriách ponúkaných našimi dodávateľmi.


 

Zmena priemeru plastifikačnej jednotky

Služba zahŕňa technické poradenstvo, výrobu a inštaláciu novej plastifikačnej jednotky s priemerom menším alebo väčším, ako je priemer dostupný v katalógu výrobcu stroja. To umožňuje zmeniť hmotnosť výstreku a prispôsobiť možnosti stroja na výrobu nových výrobkov.
 

Vstrekovacie trysky

Štandardné vstrekovacie dýzy a dýzy na príslušenstvo. Trysky s pneumatickým a hydraulickým pohonom . Trysky na miešanie materiálu, filtráciu, odvzdušňovanie.

 

Hroty šnekov

Hroty šnekov podľa normy výrobcu vstrekovacieho stroja a prispôsobené požiadavkám zákazníka. Guľové hroty na miešanie, presné upínanie, s otočným a pevným krúžkom.
 

Šneky

PVýrobky sú v súlade s normami výrobcov a sú prispôsobené špecifickým geometriám. Tieto výrobky sú k dispozícii na objednávku a sú plne prispôsobiteľné potrebám zákazníka. Geometrie sú určené pre konštrukčné plasty, priehľadné materiály, rýchle výrobné cykly a zvýraznenie farieb.

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás, prosím, kontaktovať